Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Fotelik samochodowy 15-36 kg Maxi Cosi RodiFix AP sparkling grey

Maxi-Cosi
 • 629,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • sparkilng grey celebration concrete grey origami black origami red river blue water blue
 • Produkt chwilowo niedostępny.

Fotelik samochodowy 15-36 kg Maxi Cosi RodiFix AP
to optymalna ochrona dla dzieci od 15 do 36 kg (ok. 3,5-12 lat). Podróżowanie to frajda dla Twojego dziecka, RodiFix AirProtect® zadba, aby było bezpieczne. RodiFix AirProtect® jest łatwy i szybki w obsłudze: czytelny system oznaczeń prowadzenia pasa oraz wygodny dostęp do klamry zamka sprawia, że dziecko jest zabezpieczone i gotowe do jazdy w kilka sekund. RodiFix AirProtect® oferuje dziecku uchylną pozycję, do odpoczynku, w czasie dłuższych podróży. Bezpiecznie i wygodnie – Ruszaj w drogę!

Air Protect
Opatentowana technologia AirProtect® w zagłówku lepiej chroni głowę i szyję przy zderzeniach bocznych oraz utrzymuje dziecko w najbezpieczniejszej pozycji dzięki specjalnym poduszkom powietrznym zamontowanym w zagłówku. W chwili nacisku na poduszkę powietrze z niej uchodzi, zapewniając dziecku bezpieczną amortyzację. Po zmniejszeniu nacisku poduszka ponownie napełnia się powietrzem. Dziecko odczuwa także większy komfort, ponieważ poduszki są miękkie i wygodne.

System Ochrony Bocznej SPS
Wzmocnienia dodatkowymi warstwami wysokiej jakości styropianu i pianki SPS pochłaniają wstrząsy uderzenia bocznego i tylnego oraz odbicia przy zderzeniach czołowych, odprowadzając jednocześnie siłę zderzenia daleko od ciała dziecka.

System ISOFIX
Zapewnia szybki i łatwy montaż fotelika w samochodzie, zwiększa bezpieczeństwo oraz stabilność fotelika.

Zintegrowane prowadnice
Dzięki wąskim, zintegrowanym z zagłówkiem prowadnicom, pas samochodowy zawsze prawidłowo przylega do ciała dziecka. Dolne oraz górne prowadnice pasów odbierają część energii uderzenia bocznego, dzięki czemu dziecko jest lepiej chronione.

Wysunięty zagłówek
Podczas snu dziecka zagłówek z wysuniętymi do przodu bokami utrzymuje głowę dziecka najbezpieczniejszym ustawieniu.

Fotelik “rośnie” razem z dzieckiem
Dzięki ośmiostopniowej regulacji wysokości zagłówka oraz szerokości fotelika dostosujesz fotelik do rozmiarów rosnącego dziecka. Ściany boczne na wysokości barku można dodatkowo odchylić dla “szerszych” dzieci.

Odchylane siedzisko
Profilowane siedzisko można odchylać w dwóch ustawieniach: do siedzenia oraz do spania, a także dostosować do pochylenia fotela samochodowego dla ich lepszego dopasowania.

Zdejmowana tapicerka
Tapicerka w Rodi AirProtect® jak we wszystkich fotelikach Maxi-Cosi, jest wypinana. Można ją prać stosując się do zaleceń zawartych w instrukcji.

Inne ważne funkcje fotelika:

 • nowoczesny design
 • montaż wyłącznie przodem do kierunku jazdy
 • po zamontowaniu fotelik jest bardzo stabilny
 • niewielka waga i łatwość podczas przekładania z jednego samochodu do drugiego

Informacje techniczne:

 • Wymiary : 57 × 40 × 51
 • Waga: 3,4 kg
 • Wiek dziecka: 3,5 roku – 12 lat
 • Grupa 15-36 kg

Sukces Dorel Europe, twórcy marki Maxi-Cosi, został osiągnięty dzięki pełnemu entuzjazmu i oddanemu zespołowi profesjonalistów oraz skupieniu się na innowacyjności, wydajności, wysokiej jakości usług i duchowi współpracy. Dorel jest nieformalną organizacją z dobrą komunikacją i przyjazną atmosferą pracy. Dorel działa poprzez dziesięć europejskich baz. Filie w Helmond w Holandii i Cholet we Francji tworzą wspólnie Centrum Kompetencji.

24 miesiące gwarancji

  Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Polecane do zestawu

  Produkty podobne

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!