Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Teleskop Levenhuk Skyline 60x700 AZ

Levenhuk
 • 269,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • w magazynie
 • Czarny Czarny
 • Do darmowej dostawy brakuje:

  Darmowa dostawa

Levenhuk Skyline 60×700 AZ
to wysokiej jakości niezawodny teleskop dla początkujących. Za jego pomocą można obserwować powierzchnię Księżyca z dokładnością do 5 mil, oglądać fazy Wenus, czapy lodowe i oceany Marsa w trakcie opozycji, prądy atmosferyczne na Jowiszu, pierścienie Saturna i wiele innych fascynujących widoków! Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom i małej masie teleskop można łatwo transportować, co oznacza, że można go używać do prowadzenia obserwacji z różnych miejsc.

Konstrukcja
60×700 AZ jest teleskopem refrakcyjnym, tzn. soczewkowym. Wszystkie powierzchnie optyczne są pokryte specjalnymi powłokami, które poprawiają zdolność zbierania światła przez soczewki. Dzięki temu teleskop tworzy jasny, wyraźny i kontrastowy obraz.

Układ optyczny
Wraz z teleskopem dostarczany jest szerokokątny szukacz optyczny o powiększeniu 5x, który ułatwia odnajdywanie obiektów na niebie. W zestawie znajdują się również dwa okulary. Obserwację należy rozpoczynać z okularem 20 mm, który daje stosunkowo małe powiększenie (35x), ale za to poszerza pole widzenia. Drugi okular (o ogniskowej 4 mm) zapewnia duże powiększenie o wartości 175x i jest zalecany do szczegółowych badań obserwowanego obiektu. Zestaw zawiera również soczewkę Barlowa o powiększeniu 3x, umożliwiającą znaczne zwiększenie stopnia powiększenia.

Tuba optyczna
jest zainstalowana na montażu azymutalnym, który pozwala na regulację ustawienia teleskopu w pionie i poziomie. Niezawodny mechanizm montażu działa płynnie bez żadnych luzów. Aluminiowy statyw podtrzymujący montaż teleskopu ma regulowaną wysokość, a dołączona do niego tacka pozwala trzymać niezbędne akcesoria w zasięgu ręki.

Zawartość zestawu:

 • Teleskop Levenhuk Skyline 60×700 AZ
 • Okular 20 mm (35x)
 • Okular 4 mm (175x)
 • Soczewka Barlowa 3x
 • Szukacz 5×24
 • Pryzmat diagonalny
 • Ściereczka do czyszczenia
 • Montaż azymutalny
 • Aluminiowy statyw i tacka na akcesoria
 • Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

Konstrukcja optyczna: refraktor
Powłoka układu optycznego: standardowa
Średnica soczewki obiektywowej (apertura): 60 mm
Ogniskowa: 700 mm
Maksymalne powiększenie: 120 x
Liczba przysłony: f/12
Ograniczenie wielkości gwiazdowej: 11,4
Okulary: 20 mm, 4 mm
Średnica okularu: 1,25
Soczewka Barlowa: 3x
Szukacz: 5×24
Statyw: aluminiowy
Wysokość statywu (regulowana): 690-1190 mm
Montaż: AZ

Levenhuk to czołowy amerykański producent urzadzeń i przyrządow optycznych takich jak mikroskopy, teleskopy, lornetki, lupy, monokulary, lunety i akcesoria do nich. Firma została założona w USA w 2002 r.
Od samego początku koncepcja produktów firmy opiera się na precyzji i kreatywnym podejściu. Produkty marki Levenhuk stały się prawdziwym hitem sprzedaży. Firma Levenhuk oferuje również szkiełka z gotowymi preparatami, mapy nieba, akcesoria do czyszczenia optyki oraz materiały edukacyjne z zakresu nauk przyrodniczych.

Wszystkie produkty firmy Levenhuk, za wyjątkiem akcesoriów, są objęte gwarancją na całe życie.

  Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Produkty podobne

  Ostatnio oglądane

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!