Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Aktualności

 • Letni relaks w ogrodzie Data publikacji: 09.07.2020

  Początek wakacji to idealny czas, aby w końcu odpocząć w swoim ogrodzie. Zadbany ogród jest miejscem relaksu z bliskimi, aby jednak cieszyć się z niego w pełni, warto wyposażyć go w meble (..) Dowiedz się więcej >>

 • #zostańwogrodzie Data publikacji: 26.03.2020

  Przygotuj ogród na wiosnę bez wychodzenia z domu. Z kodem rabatowym #zostańwogrodzie otrzymasz 10% rabatu na całą ofertę dostępną w topmarket.pl.

  Promocja trwa do 30 kwietnia 2020. Dowiedz się więcej >>

 • Wiosenne prace w ogrodzie Data publikacji: 05.03.2020

  Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się z zimowego snu. Słońce coraz częściej wychyla się zza chmur, a kwitnące drzewa wprawiają nas w pogodny nastrój. Dla posiadaczy ogrodów jest to jednak przede wszystkim moment wzmożonych prac w ogrodzie. Jednym z podstawowych elementów pielęgnacji gleby jest jej przekopanie. Czynność tę możemy wykonać zwykłym szpadlem, ale przy większych powierzchniach niezastąpionym urządzeniem jest glebogryzarka. Dzięki niej zaoszczędzimy czas oraz siły.

  W uprawie gleby zbitej i gliniastej przydatna będzie glebogryzarka spalinowa
  NAC TIP36-118-DN. Model ten jest odpowiedni dla posiadaczy większych działek za miastem. Do największych jej atutów należą osiągana moc oraz brak konieczności rozwijania kabla zasilającego. Cztery zespoły tnące zapewniają skuteczne spulchnianie oraz wyrównywanie powierzchni gleby.

  Dla posiadaczy niewielkich ogródków przydomowych odpowiednim wyborem będzie glebogryzarka elektryczna NAC TIE150-S. Urządzenie jest ciche i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie emituje spalin. Bez problemów pomoże przygotować ziemię pod trawnik. Przed zakupem warto jednak upewnić się, czy będziemy mieli dobry dostęp do źródła prądu. Składana rączka sprawia, że glebogryzarkę bez trudu można schować w garażu.

  Każdy trawnik po zimie wymaga aeracji (napowietrzania), która likwiduje zagęszczenie gleby spowodowane zaleganiem oraz topnieniem śniegu. Z tego właśnie powodu wiosna jest idealnym momentem na jej przeprowadzenie. Aeracja jest jednym z podstawowych punktów podczas pielęgnacji trawnika, który sprawia, że ciągłość zbitej gleby zostaje przerwana, co w konsekwencji poprawia kondycję trawnika i zwiększa jego zdolności regeneracyjne. Aeracja poprawia wymianę powietrza pomiędzy glebą, a atmosferą i sprawia, że korzenie trawy stają się silniejsze.

  Inną obowiązkową czynnością podczas wiosennych prac ogrodowych jest wertykulacja. Zabieg ten polega na płytkim pionowym nacinaniu darni. Ostrza wertykulatora przecinają pionowo powierzchnię gleby w celu wyniszczenia płytko ukorzenionych chwastów. Usunięcie filcu ułatwia przenikanie tlenu, światła oraz wody do korzeni traw.
  Przyspiesza to regenerację trawnika po zimie.

  Urządzeniem, które łączy ze sobą zarówno aerację jak i wertykulację jest aerator wertykulator elektryczny NAC SCE180-W. W zestawie posiada dwa wałki do aeracji oraz wertykulacji. Wałek z grubymi ostrzami (wertykulacja) ma na celu usunięcie próchnicy powierzchniowej i stworzenie lepszych warunków dla dopływu wody. Wałek z drucikami (aeracja) ma na celu zwiększenie masy korzeni trawy, czego wynikiem jest obniżenie strat nadmiernego wyparowywania wody.

 • Informacja o zmianie nazwy firmy Data publikacji: 29.01.2020

  Uprzejmie informujemy, iż w dniu 29 stycznia 2020 roku zmianie uległa nazwa naszej spółki.
  Dotychczasowa nazwa Polam Trade Sp. z o.o. została zmieniona na NAX Power Sp. z o.o.

  Zmiana dotyczy tylko nazwy firmy (spółki) – wszystkie pozostałe dane (w tym NIP, KRS, adres siedziby, numery kont bankowych) pozostają bez zmian.

  Informujemy również, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zmiana nazwy spółki nie wywołuje skutku w postaci zmiany podmiotu, który był i nadal pozostaje stroną zawartych już umów, czy zaciągniętych dotychczas zobowiązań. Zmiana nazwy spółki nie powoduje żadnych modyfikacji w zakresie zaciągniętych przez spółkę zobowiązań, czy też wzajemnych praw i obowiązków wynikających z zawartych przez naszą spółkę umów oraz nie wymaga ich aneksowania.

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!