Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

O nas


Sklep internetowy topmarket.pl prowadzony jest przez Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 1.000.000 PLN i zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000295952.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, potwierdzone tysiącami pozytywnych komentarzy naszych Klientów. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i dystrybutorami, posiadamy magazyn produktów, co pozwala nam na budowanie atrakcyjnej oferty oraz sprawne i terminowe realizowanie transakcji. Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Poleca nas 98% Klientów (wartość podana na podstawie opinii z ostatnich 12 miesięcy z Ceneo i Allegro).

Biuro Polam Trade Sp. z o.o. mieści się w Raszynie, przy Al. Krakowskiej 39 (szczegółowe dane w zakładce Kontakt).

UWAGA! Pod podanym wyżej adresem mieści się wyłącznie biuro Polam Trade Sp. z o.o. i nie ma tam możliwości dokonywania zakupów lub odbiorów produktów. Po odbiór zamówionych produktów zapraszamy do naszego punktu odbioru osobistego.

Polam Trade Sp. z o.o. posiada magazyn w Warszawie, z punktem odbioru osobistego, przy ul. Łopuszańskiej 49.

Więcej informacji o firmie Polam Trade >>

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!