Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
w magazynie

Opryskiwacz ciśnieniowy KWAZAR Gaja V-2 1994

KWAZAR
 • 72,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • w magazynie
 • 2L 3L 12L
 • Do darmowej dostawy brakuje:

  Darmowa dostawa

Opryskiwacz ciśnieniowy Gaja V-2

Opryskiwacz Gaja to najmniejszy opryskiwacz ciśnieniowy wyposażony w lancę. Niewielki zbiornik ale bardzo mocny zbiornik ciśnieniowy to jedna z jego zalet. Jest to bardzo funkcjonalne narzędzie pracy oferujące możliwości opryskiwaczy z serii Orion. Opryskiwacz posiada 32 cm lance i praktyczny wbudowany w głowicę lejek ułatwiający nalewanie cieczy opryskowej. Prosta konstrukcja. Jej wielkość przekłada się na funkcjonalność , precyzję co owocuje efektywną wygodną pracą w miejscach trudno dostępnych.

Oriony to seria bardzo praktycznych, profesjonalnych, niezawodnych opryskiwaczy ciśnieniowych, by urozmaicić ofertę Orion stworzyliśmy opryskiwacz Gaja. Jest to bardzo funkcjonalne narzędzie pracy każdego ogrodnika pasjonata.

Gaja to oparty na technologii Oriona opryskiwacz ciśnieniowy o z minimalizowanej konstrukcji zbiornika pojemności 2 L. Jest to bardzo funkcjonalne narzędzie pracy każdego ogrodnika pasjonata.

Parametry techniczne:

 • pojemność robocza: 2,0 l
 • waga: 1,4 kg
 • ciśnienie: 0,35 MPa
 • tworzywo zbiornika: PP
 • pojemność robocza: 2,0 l
 • waga: 1,4 kg
 • ciśnienie: 0,35 MPa
 • tworzywo zbiornika: PP

Początki firmy sięgają 1989 roku. W niedługim czasie po rozpoczęciu działalności skonstruowany został pierwszy model opryskiwacza, będący pierwowzorem Oriona Super o pojemności 6l, najlepiej sprzedającego się opryskiwacza w Polsce.

W połowie lat 90-tych uruchomiono produkcję łopat z tworzywa sztucznego. Wobec ciągłego poszerzania asortymentu, firma rozbudowała park maszynowy, co pozwoliło na dalszy rozwój serii opryskiwaczy ogrodowych. Powstały wówczas małe opryskiwacze ręczne Mercury i Venus, pierwsze opryskiwacze plecakowe Neptune oraz z powodzeniem wprowadzono na rynek opryskiwacze Orion o różnych pojemnościach. Dzięki temu Kwazar, rozpoczął produkcję, m.in. oznakowania tymczasowego dla drogownictwa i bezpieczeństwa pracy oraz zbiorników na wodę deszczową.

Od wielu lat Kwazar zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia, nie tylko w branży ogrodniczej, ale także w wielu innych, w których produkty firmy znalazły szerokie zastosowanie.

  NAX Power Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Polecane do zestawu

  Produkty podobne

  Ostatnio oglądane

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!