Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Polityka prywatności


Sklep topmakret.pl pobiera od Klientów następujące dane:
- dane osobowe Klientów sklepu podane w trakcie zamawiania towaru, rejestracji, składania zapytań do sklepu, zapisania się do newslettera;
- wyszukiwane na stronie hasła: modele, producenci i kategorie towaru.

Administratorem danych osobowych jest Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090), Al. Krakowska 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000295952, zwana dalej Spółką.

Dane osobowe Klientów zbierane są w celu obsługi i realizacji zamówień. Klientom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne (art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).

W przypadku cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o przesłanie takiej informacji na adres e-mail: sklep@topmarket.pl, lub przekazanie jej za pośrednictwem infolinii sklepu: 22 314 93 77.

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!