Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Reklamacje

FORMULARZ REKLAMACYJNY

  1. 1. Sprzedawca odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

  2. 2. Większość oferowanych towarów posiada gwarancję autoryzowanego serwisu gwaranta (producenta, importera lub dystrybutora). Do wyjątków należą preparaty chemiczne, materiały pędne i eksploatacyjne.

  3. 3. Problemy techniczne mogą być rozwiązane przez autoryzowane przez gwaranta placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej gwaranta.

  4. 4. Zobowiązanie gwarancyjne producenta, importera lub dystrybutora nie ogranicza żadnych ustawowych uprawnień Nabywcy, w tym, z tytułu rękojmi.

  5. 5. Reklamacje, wynikające zarówno z uprawnień gwarancyjnych jak i z tytułu rękojmi, można składać poprzez formularz reklamacyjny lub listownie . Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.

  6. 6. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

  7. 7. Dla Kupujących niebędących konsumentami reklamacja z tytułu rekojmi zostaje wyłączona, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

  8. 8. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

FORMULARZ REKLAMACYJNY

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!