Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Taśma oporowa CLX 11 loopów Thera-Band 13225 złota

Thera-Band
 • 76,00
 • od 12,00 zł

  szczegóły

  od 0,00 zł

  szczegóły

 • Produkt chwilowo niedostępny.

Taśma rehabilitacyjna CLX 11 loopów, opór maksymalnie mocny

Zastosowanie:
przyrost siły mięśniowej, zwiększenie zakresu ruchu, poprawa kondycji i koordynacji

Zalety:
Funkcjonalne połączenie taśmy bezlateksowej i loopów. Praca w całych łańcuchach kinetycznych bez konieczności wiązania pętli! Dostępne w 6 oporach.

Schorzenia i profilaktyka:
Choroby kardiologiczne, choroby neurologiczne

Specyfikacja:
Opór: maksymalnie mocny
Kolor: złoty

Thera-Band® już od lat wyznacza trendy na rynku profesjonalnych przyborów do ćwiczeń. Oferta firmy obejmuje przybory oraz urządzenia wykorzystywane w terapii, na zajęciach fitness oraz treningu sportowym. Proponowane produkty – najwyższej jakości, które po krótkim czasie stosowania przyczyniają się do poprawy siły mięśniowej, równowagi, koordynacji oraz wytrzymałości.

12 miesięcy gwarancji

  Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39 , informuje, że Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Sklep w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.


  Sprzedaż ratalna prowadzona jest za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.

  Oblicz ratę

  Produkty podobne

  Ostatnio oglądane

  Newsletter

  Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
  w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!