Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK

Zwroty i wymiany

ZWROT

FORMULARZ ZWROTU

 1. 1. Klient ma prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar do 14 dni od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.)

 2. 2. Informację o zwrocie prosimy zgłosić poprzez formularz zwrotu, przed odesłaniem produktu.

 3. 3. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkty powinny być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone (pudełko prosimy zapakować w papier a następnie zakleić taśmą).

 4. 4. Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).

 5. 5. Prosimy o nieodsyłanie przesyłek na adres naszego biura.

 6. 6. Produkt należy odesłać na adres magazynu: Magazyn Polam Trade, Michałowice PARK Hala E, ul. Pałacowa 26, 05-816 Michałowice

 7. 7. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

FORMULARZ ZWROTU

WYMIANA

 1. 1. Chęć wymiany należy zgłosić do 14 dni (wypełnić i wysłać drogą elektroniczną formularz), po czym produkt należy odesłać do 14 dni od otrzymania przesyłki. Przekroczenie terminów będzie podstawą nieuwzględnienia wymiany.

 2. 2. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy.

 3. 3. Produkty powinno być odpowiednio zapakowane oraz zabezpieczone (pudełko prosimy zapakować w papier a następnie zakleić taśmą).

 4. 4. Procedura wymiany dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).

 5. 5. Informacje o chęci wymiany prosimy zgłosić przed odesłaniem produktu.

 6. 6. Produkt należy odesłać na adres: Magazyn Polam Trade, Michałowice PARK Hala E, ul. Pałacowa 26, 05-816 Michałowice

Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach
w naszym sklepie? Wpisz swój adres e-mail!